• SC. Overwetering DS2

  • Overwetering DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Duren, Kees vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma deze week

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    25 feb. 13:45ABS DS3 (d)Overwetering DS2 (d)Uutvlog de
    3 mrt. 10:45Overwetering DS2 (d)CVO DS3 (d)Hooiberg de
    10 mrt. 13:05FilterCare Achilles DS3 (d)Overwetering DS2 (d)Mheenpark
    24 mrt. 14:35Auto van Ewijk/LHC DS3 (d)Overwetering DS2 (d)Heidepark
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Overwetering DS2 ( Poule NO-Oost DS-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Auto van Ewijk/LHC DS314130138024513526
    2AH van de Worp/H.H.Z.D. DS31511133102545623
    3CVO DS31510233282458322
    4Plus Kolkman/Heeten DS3159153343082619
    5Overwetering DS215726205207-216
    6ABS DS3157083353102514
    7100% Haarle DS215627301327-2614
    8Brummen DS115537230222813
    9SV Nieuw Heeten DS215519292314-2211
    10Nijhof/Broekland DS3153210208269-618
    11FilterCare Achilles DS3143011190297-1076
    12Zwartwoud/ Kwiek DS4152211183298-1156
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Daphne van derSpelend teamlid
    Graaf, Lizzy deSpelend teamlid
    Haas, Sam deSpelend teamlid
    Hoven, Sinead tenSpelend teamlid
    Hoven, Twilight tenSpelend teamlid
    Knol, KirstenSpelend teamlid
    Koerhuis, KyaraSpelend teamlid
    Kolk, WienekeSpelend teamlid
    Scholtens, MauraSpelend teamlid
    Smit, mariskaSpelend teamlid
    Steerneman, IrisSpelend teamlid
    Vrielink, JessicaSpelend teamlid
    Wijnberg, VeraSpelend teamlid
    Wit, Karen deSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ABS DS3 (d)

    VS

    Overwetering DS2 (d)

    25 februari 202413:45 uur
    Uutvlog de zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering DS2

    Dames Senioren

    13,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,07

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd