• SC. Overwetering DS2

  • Overwetering DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eilander, FrankOverige stafTeammanager
  • Programma deze week

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    4 feb. 19:00Wesepe DS1 (d)Overwetering DS2 (d)Hooiberg de
    11 feb. 20:30Overwetering DS2 (d)PCA/Kwiek DS3 (d)Hooiberg de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Overwetering DS2 (d) - Voorwaarts DS2 (d)15 - 31
    22 jan.SC Klarenbeek DS1 (d) - Overwetering DS2 (d)40 - 21
  • Poulestanden Overwetering DS2 ( 2e Klasse NO-Oost DS-2A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PCA/Kwiek DS314140040521219328
    2SV Schalkhaar DS1149232722512120
    3Swift '64 DS1138143422964617
    4Voorwaarts DS2148153303032717
    5Wesepe DS114806328323516
    6AHV Achilles DS114716259299-4015
    7SC Klarenbeek DS1147073232893414
    8ESCA-Handbal DS1136163182774113
    9Travelbags/HV Zwolle DS212507255255010
    10Nijhof/Broekland DS214329290354-648
    11Auto van Ewijk/LHC DS2143011274320-466
    12Overwetering DS2140014170387-2170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beijer, EliseSpelend teamlid
    Bultman, KyraSpelend teamlid
    Joustra, FemkeSpelend teamlid
    Kamperman, IsaSpelend teamlid
    Kloosterman, LisaSpelend teamlid
    Overweg, LisaSpelend teamlid
    Scholtens, MauraSpelend teamlid
    Wit, Karen deSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Wesepe DS1 (d)

    VS

    Overwetering DS2 (d)

    04 februari 202319:00 uur
    Hooiberg de zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering DS2

    Dames Senioren

    12,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    27,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd