• SC. Overwetering DS3

  • Overwetering DS3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Duren, Kees vanOverige stafTeammanager
    Kolk, WienekeOverige stafTeammanager
  • Programma deze week

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    5 feb. 11:00SV Nieuw Heeten DS3 (d)Overwetering DS3 (d)Sporthal de Belte
    12 feb. 11:15Overwetering DS3 (d)HV Holten DS2 (d)Hooiberg de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.Overwetering DS3 (d) - CVO DS3 (d)27 - 23
    22 jan.Brummen DS1 (d) - Overwetering DS3 (d)16 - 5
  • Poulestanden Overwetering DS3 ( Poule NO-Oost DS-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HV Holten DS214130136325710626
    2ABS DS314110334623910722
    3CVO DS3139043112466518
    4Wijhe '92 DS4149053322745818
    5SDOL DS2148243082307818
    6Brummen DS1138142171744317
    7Auto van Ewijk/LHC DS414626257260-314
    8Overwetering DS314707241247-614
    9Plus Severijn/Heeten DS3145183312914011
    10SV Dalfsen DS3143011230313-836
    11SV Nieuw Heeten DS3141013131316-1852
    12Travelbags/HV Zwolle DS3140014151371-2200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Daphne van derSpelend teamlid
    Graaf, Lizzy deSpelend teamlid
    Haas, Sam deSpelend teamlid
    Harleman, SemSpelend teamlid
    Hoven, Sinead tenSpelend teamlid
    Hoven, Twilight tenSpelend teamlid
    Knol, KirstenSpelend teamlid
    Koerhuis, KyaraSpelend teamlid
    Kolk, WienekeSpelend teamlid
    Kuiper, BiancaSpelend teamlid
    Smit, MariskaSpelend teamlid
    Vrielink, JessicaSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Nieuw Heeten DS3 (d)

    VS

    Overwetering DS3 (d)

    05 februari 202311:00 uur
    Sporthal de Belte Zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering DS3

    Dames Senioren

    17,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    17,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd