• SC. Overwetering A1

  • Overwetering DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuiper, BiancaTechnische stafAssistent coach
    Steerneman, FrancienTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma deze week

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Overwetering DA1 ( Poule NO-Oost DA-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDOL DA121210062935127842
    2Zwartwoud/ Kwiek DA221190261337423938
    3Nijhof/Broekland DA121160553941312632
    4Auto van Ewijk/LHC DA12114074774284928
    5Lettele DA121110104774482922
    6Wesepe DA12110011421428-720
    7Overwetering DA1219012436472-3618
    8Plus Kolkman/Heeten DA2216015415487-7212
    9HV Holten DA1216015355475-12012
    10DSC DA1214116300472-1729
    11AH van de Worp/H.H.Z.D. DA110208137230-934
    12SV Schalkhaar DA2201118274495-2213
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brink, KayleighSpelend teamlid
    Graaf, Julie deSpelend teamlid
    Groothaar, NoaSpelend teamlid
    Jansen, YaraSpelend teamlid
    Klaasen, MaudSpelend teamlid
    Lugtenberg, IngeSpelend teamlid
    Lugtenberg, JolienSpelend teamlid
    Oosterlaar, EmySpelend teamlid
    Scholtens, PuckSpelend teamlid
    Visser, KimSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering DA1

    Dames A-Jeugd

    20,76

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,48

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd