• SC. Overwetering A1

  • Overwetering DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eilander, FrankOverige stafTeammanager
    Eilander, FrankTechnische staf
  • Programma deze week

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Overwetering DA1 (d) - CVO DA1 (d)25 - 18
  • Poulestanden Overwetering DA1 (3210 Dames A-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DFS Arnhem DA120170359035623434
    2ABS DA117141242830112729
    3Wijhe '92 DA11814044444014328
    4Voorwaarts DA11713043723185426
    5AH van de Worp/H.H.Z.D. DA117827368392-2418
    6Nijhof/Broekland DA1177193873761115
    7Plus Severijn/Heeten DA1187110337338-115
    8HV Angeren DA1186111316368-5213
    9AHV Achilles DA196032121674512
    10SV Schalkhaar DA1205015353492-13910
    11Overwetering DA1172015320412-924
    12CVO DA1181017249455-2062
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Jansen, YaraSpelend teamlid
    Lenderink, KarlijnSpelend teamlid
    Lugtenberg, JolienSpelend teamlid
    Oosterlaar, EmySpelend teamlid
    Samson, SanneSpelend teamlid
    Steerneman, IrisSpelend teamlid
    Tukker, LiekeSpelend teamlid
    Visser, KimSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering DA1

    Dames A-Jeugd

    18,82

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    24,24

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,24

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd