• SC. Overwetering D1

  • Overwetering D1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gerfen-Eilander, TinyOverige stafTeammanager
    Hollegien, EllenOverige stafTeammanager
    Hollegien, EllenTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Kruitbos, ElineTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma deze week

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Overwetering D1 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PCA/Kwiek D116160047819128732
    2Nijhof/Broekland D11613123662897727
    3Plus Severijn/Heeten D11712143502727825
    4Travelbags/HV Zwolle D114707262269-714
    5Overwetering D1157083172892814
    6SC Klarenbeek D196031911474412
    7Wijhe '92 D1154110283315-329
    8Voorwaarts D1143011268370-1026
    9SDOL D1142111192337-1455
    10Auto van Ewijk/LHC D1161015179407-2282
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Haverkamp, NaomiSpelend teamlid
    Koerhuis, LizSpelend teamlid
    Linden, Milou van derSpelend teamlid
    Lugtenberg, YvetSpelend teamlid
    Roesink, AnkeSpelend teamlid
    Samson, DeanSpelend teamlid
    Strang, LenneSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering D1

    D-Jeugd

    21,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    19,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,93

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd