• SC. Overwetering D1

  • Overwetering D1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gerfen-Eilander, TinyTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Kruitbos, ElineTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma deze week

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Auto van Ewijk/LHC D1 (g) - Overwetering D1 (g)11 - 16
  • Poulestanden Overwetering D1 ( Poule NO-Oost D-04 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwartwoud/ Kwiek D31817103499725235
    2SDOL D218142239516822730
    3Auto van Ewijk/LHC D1181008239244-520
    4Voorwaarts D3189182101991119
    5SV Dalfsen D218819236260-2417
    6Overwetering D1108021351013416
    7HV Holten D2187110199251-5215
    8SV Schalkhaar D3186012208278-7012
    9FilterCare Achilles D3185013193273-8010
    10Travelbags/HV Zwolle D2#10406127161-348
    11Swift '64 D218001897356-2590
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bongertman, LizzieSpelend teamlid
    Bot, IrisSpelend teamlid
    Bruin, Imke deSpelend teamlid
    Bröker, NikitaSpelend teamlid
    Jansen, LiekeSpelend teamlid
    Mulder, IsaSpelend teamlid
    Oeseburg, livSpelend teamlid
    Overmars, MaudSpelend teamlid
    Verwoolde, LiekeSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering D1

    D-Jeugd

    13,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd