• SC. Overwetering D2

  • Overwetering D2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tijs, IlonaOverige stafTeammanager
    Tijs, IlonaTechnische stafTeamverantwoordelijke

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma deze week

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Overwetering D2 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PCA/Kwiek D319180134716618136
    2AHV Achilles D219150430315015330
    3Wesepe D12113262851978828
    4Morrenhof Jansen/Dalfsen D21913152532104327
    5Wijhe '92 D22012082962276924
    6SDOL D3201019184223-3921
    7SV Schalkhaar D217809189216-2716
    8Auto van Ewijk/LHC D2187110181241-6015
    9Lettele D1196112210291-8113
    10Plus Severijn/Heeten D2192215163277-1146
    11Voorwaarts D2172114193316-1235
    12Overwetering D2181314142232-905
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bongers, IndySpelend teamlid
    Bot, MirtheSpelend teamlid
    Brinkert, RoosSpelend teamlid
    Dollenkamp, EsmeeSpelend teamlid
    Dorsten, Fiep vanSpelend teamlid
    Jansma, MeysSpelend teamlid
    Overmars, MaudSpelend teamlid
    Overmars, SterreSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering D2

    D-Jeugd

    7,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,28

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd