• SC. Overwetering D3

  • Overwetering D3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hannink, KarinOverige stafTeammanager
    Hannink, KarinTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Jansen, MirandaOverige stafTeammanager
    Jansen, MirandaTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma deze week

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Overwetering D3 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland D215131125211114127
    2HV Holten D115130229213515726
    3SV Schalkhaar D315111327411815623
    4DSC D11710162381954321
    5PCA/Kwiek D4159062111674418
    6Travelbags/HV Zwolle D215627208204414
    7Overwetering D3144010160239-798
    8CVO D2153210105206-1018
    9PCA/Kwiek D5171115108292-1843
    10Swift '64 D112101165246-1812
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Ana Liah van denSpelend teamlid
    Hannink, NienkeSpelend teamlid
    Post, LotteSpelend teamlid

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering D3

    D-Jeugd

    11,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    17,07

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd