• SC. Overwetering DC1

  • Overwetering DC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jumelet, PatriciaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Nijboer, AldoTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma deze week

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Overwetering DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AH van de Worp/H.H.Z.D. DC120200048126821340
    2Voorwaarts DC119132443932811128
    3PCA/Kwiek DC31812242912335826
    4SV Schalkhaar DC21912163803255525
    5Morrenhof Jansen/Dalfsen DC218112543227415824
    6SC Klarenbeek DC1189183392895019
    7HV Holten DC1219012388417-2918
    8Overwetering DC118819368423-5517
    9SV Nieuw Heeten DC1196013280405-12512
    10Travelbags/HV Zwolle DC2193214234367-1338
    11CVO DC2182214202369-1676
    12Auto van Ewijk/LHC DC2191117272408-1363
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bongers, LunaSpelend teamlid
    Eijkelenkamp, SharonaSpelend teamlid
    Elferink, MarijeSpelend teamlid
    Essen, Kim vanSpelend teamlid
    Harleman, LuneSpelend teamlid
    Hogeslag, NinteSpelend teamlid
    IJsseldijk, DaniSpelend teamlid
    Jumelet, RoosSpelend teamlid
    Post, SanneSpelend teamlid
    Scholtens, SamSpelend teamlid
    Schotman, YaraSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering DC1

    Dames C-Jeugd

    20,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    23,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,94

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd