• SC. Overwetering DC1

  • Overwetering DC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brinkert-Oterdoom, EliseTechnische stafAssistent coach
    Eilander, FrankTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma deze week

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Overwetering DC1 ( Poule NO-Oost DC-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland DC120181160630330337
    2SDOL DC220170347031715334
    3AH van de Worp/H.H.Z.D. DC12013163993089127
    4100% Haarle DC12012173993405925
    5FilterCare Achilles DC22012173803215925
    6Overwetering DC111803181180116
    7SV Schalkhaar DC2206311285382-9715
    8Zwartwoud/ Kwiek DC3205411355356-114
    9Lettele DC1205213287381-9412
    10DSC DC1204016224397-1738
    11Auto van Ewijk/LHC DC1202117245485-2405
    12ABS DC111209170231-614
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bongers, IndySpelend teamlid
    Brinkert, RoosSpelend teamlid
    Dollenkamp, EsmeeSpelend teamlid
    Hannink, NienkeSpelend teamlid
    Haverkamp, NaomiSpelend teamlid
    Jansma, MeysSpelend teamlid
    Koerhuis, LizSpelend teamlid
    Linden, Milou van derSpelend teamlid
    Lugtenberg, YvetSpelend teamlid
    Overmars, SterreSpelend teamlid
    Post, LotteSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering DC1

    Dames C-Jeugd

    16,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    16,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,45

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd