• SC. Overwetering DMW1

  • Overwetering DMW1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klein Koerkamp, DanielleTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Linden-Noslin, Silva van derTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 okt. 21:00Overwetering DMW1 (d) - Swift '64 DMW1 (d)Hooiberg de
    27 okt. 19:30SV Dalfsen DMW1 (d) - Overwetering DMW1 (d)Trefkoele+
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.Voorwaarts DMW1 (d) - Overwetering DMW1 (d)20 - 25
  • Poulestanden Overwetering DMW1 ( Poule NO-Oost DMW-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland DMW11100261882
    2Overwetering DMW11100252052
    3AH Heino/H.H.Z.D. DMW11100242312
    4FilterCare Achilles DMW11100191812
    5SV Dalfsen DMW12101393632
    6SV Nieuw Heeten/Lettele DMW121013538-32
    7Wijhe '92 DMW110012324-10
    8Voorwaarts DMW110012025-50
    9Swift '64 DMW120023544-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balster, StephanieSpelend teamlid
    Breukelen, Roos vanSpelend teamlid
    Breukelen, Ella vanSpelend teamlid
    Broeke, Iris tenSpelend teamlid
    Hekking, ElisaSpelend teamlid
    IJsseldijk-Haak, VeerleSpelend teamlid
    Kamp, Tany vdSpelend teamlid
    Klein Koerkamp, LeonieSpelend teamlid
    Klein Koerkamp, DanielleSpelend teamlid
    Kuiper, BiancaSpelend teamlid
    Nijboer, ShanaSpelend teamlid
    Overkempe, KristelSpelend teamlid
    Overkempe, LisaSpelend teamlid
    Schutte, ElineSpelend teamlid
    Vosman, LynnSpelend teamlid
    Wit, Karen deSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Overwetering DMW1 (d)

    VS

    Swift '64 DMW1 (d)

    15 oktober 202621:00 uur
    Hooiberg de zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering DMW1

    Dames Midweekr

    25,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd