• SC. Overwetering 1 DS1

  • Overwetering DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hekking, ElisaOverige stafBegeleider
    Jansen, MirandaOverige stafBegeleider
    Nijboer, AldoTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma deze week

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    16 mei. 20:30Travelbags/HV Zwolle DS1 (d)Overwetering DS1 (d)WRZV-hal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Auto van Ewijk/LHC DS1 (d) - Overwetering DS1 (d)24 - 23
  • Poulestanden Overwetering DS1 ( Kwalificatie Kwartfinale 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Plus Kolkman/Heeten DS11100342592
    2Bentelo DS11100252052
    3DFS Arnhem DS11100221752
    4W.H.C. DS11100211742
    5Overwetering DS110011721-40
    6Hacol '90/Combinatie '64 DS110012025-50
    7OBW DS110011722-50
    8T.V.O. DS110012534-90

    Poulestanden Overwetering DS1 ( Poule fase Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Overwetering DS100000000
    2R.S.C. DS100000000
    3de Tukkers DS100000000
    4Travelbags/HV Zwolle DS100000000

    Poulestanden Overwetering DS1 ( Hoofdklasse HK DS-A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PK/Unitas DS12218045584916736
    2Plus Kolkman/Heeten DS12217055955187734
    3Cirkeltijgers DS12215345855048133
    4SDOL DS1221237562553927
    5Navique/SVBO DS122102105084753322
    6Auto van Ewijk/LHC DS122100125195061320
    7SV Nieuw Heeten DS1229112514547-3319
    8Overwetering DS1228212501509-818
    9Travelbags/HV Zwolle DS1226214469521-5214
    10Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1227015477540-6314
    11Actief Kl. DS1226214510558-4814
    12V.A.K.O. DS1226115458534-7613
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, MoniekSpelend teamlid
    Broeke, Iris tenSpelend teamlid
    Groot Koerkamp, RoméeSpelend teamlid
    Kappert, RianneSpelend teamlid
    Nijboer, ShanaSpelend teamlid
    Nijland, FennaSpelend teamlid
    Slijkhuis, RowySpelend teamlid
    Tukker, LiekeSpelend teamlid
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    Travelbags/HV Zwolle DS1 (d)

    VS

    Overwetering DS1 (d)

    16 mei 202420:30 uur
    WRZV-hal zaal 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering DS1

    Dames Senioren (L)

    22,77

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    23,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,82

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd