• SC. Overwetering 1 DS1

  • Overwetering DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, MirandaOverige stafTeammanager
    Jansen, MirandaOverige stafAIS-contactpersoon

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma deze week

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Overwetering DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HVBS DS122202059142816342
    2OBW DS122170554543710834
    3DFS Arnhem DS12213364784443429
    4Houten DS12213275094604928
    5Vido DS1211029439444-522
    6Nijhof/Broekland DS1229013473494-2118
    7WPK/Westlandia DS2228113477525-4817
    8DSOV DS1227114444454-1015
    9Nieuwegein DS1225512453515-6215
    10Green Park/Handbal Aalsmeer DS2217014398461-6314
    11Overwetering DS1226214417489-7214
    12WeHaVe DS1227015445518-7314
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, MoniekSpelend teamlid
    Broeke, Iris tenSpelend teamlid
    Broeke, Maaike tenSpelend teamlid
    Groot Koerkamp, RoméeSpelend teamlid
    Nijboer, ShanaSpelend teamlid
    Nijland, FennaSpelend teamlid
    Schutte, ElineSpelend teamlid
    Slijkhuis, RowySpelend teamlid
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Overwetering DS1

    Dames Senioren (L)

    18,95

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,23

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,64

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd